Spotkanie oraz szkolenie obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Wleń

 (link otworzy duże zdjęcie)

Informujemy, że pierwsze spotkanie oraz szkolenie członków Obwodowych Komisji Wyborczych w Gminie Wleń odbędzie się 18 czerwca 2020r. o godz. 16.00 w Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki we Wleniu. Podczas spotkania prosimy o zastosowanie środków ochrony osobistej - używanie maseczek zakrywających usta i nos oraz zachowanie odpowiedniej odległości min 2m. Obecność na szkoleniu jest obowiązkowa.

Poniżej w załączeniu POSTANOWIENIE NR 70/2020 Komisarza Wyborczego w Jeleniej Górze II z dnia 15 czerwca 2020 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Wleń.

Opublikowano: 15 czerwca 2020 18:28

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

POSTANOWIENIE NR 70/2020 Komisarza Wyborczego w Jeleniej Górze II z dnia 15 czerwca 2020 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Wleń [223.36 KB]

Wyświetleń: 170

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.