I Kino Samochodowe we Wleniu 29.05.2020

 (link otworzy duże zdjęcie)

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki we Wleniu zaprasza do uczestnictwa w I Kinie Samochodowym we Wleniu, które odbędzie się w najbliższy piątek (29 maja 2020r.) o godz. 21.30 na placu przy ul. Wojska Polskiego, obok marketu Dino. W ten dzień wyświetlony zostanie film "Pech To Nie Grzech" - komedia romantyczna w doborowej polskiej obsadzie (czas trwania: 85min).

W wydarzeniu mogą wziąć udział samochody osobowe. Udział w projekcji filmu będzie biletowany - cena biletu 15zł / samochód. Bilety sprzedawane będą przy wjeździe na plac. Udział w imprezie oraz zakup biletu oznaczają akceptację Regulaminu (dostępny poniżej). Uczestnicy zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem.

Bezpieczeństwo:

Podczas wydarzenia nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będą pracownicy Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki we Wleniu, Straż Miejska we Wleniu oraz Ochotnicza Straż Pożarna we Wleniu. Prosimy o stosowanie się do wskazówek Organizatorów. Miejsce postoju samochodów wskazywać będzie obsługa wydarzenia. Prosimy o wcześniejsze przybycie w celu zapewnienia płynnej organizacji. Obsługa wydarzenia poprosi o zdezynfekowanie rąk podczas dokonywania płatności gotówkowej. Płyn dezynfekujący zapewnia Organizator

W załączeniu poniżej dostępna jest również mapka placu wydarzenia.

Wydarzenie uzyskało pozytywną opinię Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lwówku Śląskim.

Opublikowano: 25 maja 2020 15:06

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Regulamin Kina Samochodowego 29.05.2020 [1.43 MB]

Mapka Sytuacyjna [1.11 MB]

Pozytywna opinia Wydarzenia PPIS [356.18 KB]

Wyświetleń: 830

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.