Na zakończenie remontu ul. Kościuszki będzie trzeba jeszcze poczekać

 (link otworzy duże zdjęcie)

Firma, która miała wykonywać nawierzchnię podjęła decyzję o wycofaniu się z robót. Taką informację burmistrz Artur Zych uzyskał w dniu 6 maja br. od prezesa firmy. Spodziewając się takiej decyzji nieco wcześniej uruchomiono procedurę przetargową na wykonanie robót na Kościuszki.
W związku z epidemią koronawirusa termin zakończenia projektu został wydłużony o 90 dni, czyli obecnie do 30 sierpnia 2020 roku.

Gmina Wleń nie straci dofinansowania, jednak wydłuży się termin realizacji inwestycji.

Burmistrz informuje, że wszelkie rozliczenia z wykonawcami inwestycji są dokonywane na bieżąco i nie ma zaległości w tym zakresie.

Źródło: Burmistrz Miasta i Gminy Wleń

 

Opublikowano: 07 maja 2020 17:18

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 636

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.