UWAGA! Urząd Miasta i Gminy Wleń nieczynny. Pełnione będą dyżury!

 (link otworzy duże zdjęcie)

Informujemy, że w związku z postępującym zagrożeniem epidemiologicznym i zaostrzeniem z tego tytułu obostrzeń na terenie RP, Urząd Miasta i Gminy Wleń od dnia 26 marca br. BĘDZIE NIECZYNNY DO ODWOŁANIA!

W sytuacjach pilnych i awaryjnych, dyżur pełni sekretariat tut. Urzędu (zgodnie z godzinami pracy), nr tel.: 75/7136438.

Zwracamy się z prośbą o wykorzystywanie w kontaktach z urzędem poczty elektronicznej, telefonów oraz platformy ePUAP.

Opublikowano: 25 marca 2020 13:19

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 952

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.