Informacja burmistrza do wracających z zagranicy

Informacja Burmistrz Miasta i Gminy Wleń do mieszkańców powracających z zagranicy.


W związku z sytuacją epidemiologiczną na terenie Polski, zgłaszają się do mnie osoby, które przekroczyły granicę po okresie którym muszą być objęte kwarantanną, a przy tym nie otrzymały odpowiednich dokumentów od służb granicznych. W takiej sytuacji proszę te osoby o składanie oświadczeń o przekroczeniu granicy w określonym dniu oraz o odbywanej kwarantannie. Oświadczenia te należy przesłać na e-mail: sekretariat@wlen.pl. Na podstawie uzyskanych od Państwa informacji Policja oraz służby gminne będą potwierdzały zaistniałą sytuację.


                                                                              Burmistrz Miasta i Gminy Wleń

                                                                              Artur Zych

Opublikowano: 24 marca 2020 12:13

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 388

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.