XXIX Memoriał Uliczny im. Michała Fludra we Wleniu. 26 kwietnia 2020

 (link otworzy duże zdjęcie)

Zapraszamy sportowców, gości i kibiców do uczestnictwa w XXIX Memoriale Ulicznym im. Michała Fludra we Wleniu. Jest to wydarzenie sportowe, które na stałe wpisało się w kalendarz biegów w Polsce. W tym roku impreza odbędzie się 26 kwietnia. Tradycyjnie rozpoczniemy biegami szkolnymi. Bieg Główny wystartuje w samo południe zaraz po hejnale z wieży ratuszowej.

Informacje o zapisach oraz więcej szczegółów już wkrótce!

Opublikowano: 19 lutego 2020 14:50

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 613

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.