Wycinka drzew przy szkole we Wleniu

 (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 17 lutego br. pracownicy ekipy remontowo-budowlanej Urzędu Miasta i Gminy Wleń dokonali wycinki dwóch jesionów położonych na placu Szkoły Podstawowej we Wleniu oraz przycięli drzewa rosnące wokół szkoły. Prace te były konieczne, ponieważ jesiony były w bardzo złej kondycji. Podwórko szkolne musi być bezpieczne - tam przebywają nasze dzieci. W zamian za jesiony, zasadzimy lipy. A to czy należało je wyciąć oceńcie sami.

Opublikowano: 17 lutego 2020 14:47

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 191

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.