Ferie 2020. Dodatkowe zajęcia dla dzieci i młodzieży

 (link otworzy duże zdjęcie)

Miło nam poinformować o dodatkowych zajęciach dla dzieci i młodzieży, które będą odbywały się podczas drugiego tygodnia ferii 2020. 17 lutego (poniedziałek) w godz.: 8.00-13.00 zorganizowany jest wyjazd na basen „Orka” w Bolesławcu. Na to wydarzenie została utworzona już grupa i nie ma możliwości dopisania się.

Dnia 20 lutego (czwartek) zapraszamy chętnych do zdobycia ruin Zamku Wleń. Zbiórka oraz wymarsz odbędą się spod szkoły we Wleniu o godz. 11.00. Podczas tego wydarzenia przewidziano zwiedzanie z przewodnikiem oraz pieczenie kiełbasek. Zakończenie spaceru ok. godz. 16.00. W celu zapisu dziecka na wycieczkę prosimy o kontakt z Panią Dagmarą Matyszczyk tel.: 503-397-006. Kiełbaski na ognisko zapewnia Gmina Wleń.

Opublikowano: 11 lutego 2020 10:52

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 121

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.