Przekazanie rozdrabniacza gałęzi dla Gminy Wleń

przekazanie rębaka 29.01.2020 (link otworzy duże zdjęcie)

Dnia 29 stycznia 2020r. Starostwo Powiatowe Lwówek Śląski oraz Zarząd Dróg Powiatowych w Lwówku Śląskim przekazało Gminie Wleń nieodpłatnie rozdrabniacz go gałęzi. Dzięki temu Gmina Wleń będzie mogła realizować dodatkowe prace. W przekazaniu uczestniczyli Starosta Lwówecki Daniel Koko, Kierownik Zarządu Dróg Powiatowych Marek Makowski oraz Burmistrz Miasta i Gminy Wleń Artur Zych.

Burmistrz Miasta i Gminy Wleń serdecznie dziękuje za przekazanie urządzenia.

Opublikowano: 29 stycznia 2020 12:55

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 566

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.