Darmowy kurs operatora programisty CNC

operatot cnc (link otworzy duże zdjęcie)

W ramach projektu „Aktywność to przyszłość!”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

ZAPRASZAMY wszystkie osoby niepracujące na kurs OPERATORA PROGRAMISTY CNC.

Operator  programista CNC + podstawy rysunku technicznego, metrologii i technologii obróbki skrawaniem. Darmowy kurs dla osób niepracujących, zamieszkałych na terenie Gminy Wleń. Uczestnicy otrzymują certyfikat TÜV wydany przez jednostkę certyfikującą TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.

Termin realizacji: 16-20 marca 2020 r.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 75/7136438 (sekretariat urzędu we Wleniu).

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!

Opublikowano: 15 stycznia 2020 08:11

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 1157

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.