Wieczór Trzech Króli 2020

Wieczór Trzech Króli 2020 (link otworzy duże zdjęcie)

XIII Przegląd Kolęd i Pastorałek 2020, który tradycyjnie odbywa się w Wieczór Objawienia Pańskiego, za nami. Dziękujemy uczestnikom - dzieciom i młodzieży szkolnej, Reni Galik oraz Seniorkom z Doliny Bobru za uświetnienie Koncertu swoim kolędowaniem. Organizatorami wydarzenia byli: Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki we Wleniu OKSiT Wleń, Zespół Szkół im. Świętej Jadwigi Śląskiej we Wleniu oraz Gmina Wleń. Partnerem wydarzenia było Kino za Rogiem Jutrzenka Wleń, które przekazało występującym karnety upominkowe do kina.

Dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie i wspólnie spędzony czas w świątecznej i przyjemnej atmosferze.

Podczas koncertu aktywnie działała WOŚP Wleń. Wolontariusze kwestowali na szczytny cel jakim jest dofinansowanie dziecięcej medycyny zabiegowej w Polsce.

Do zobaczenia za rok!

>KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ GALERIĘ<

Opublikowano: 07 stycznia 2020 16:56

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 193

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.