Wieczór Trzech króli - przegląd kolęd i pastorałek

Jak co roku zapraszamy na niezwykły koncert bożonarodzeniowy! Wleńską tradycją jest to, że 6 stycznia 2020r. tuż po wieczornej mszy św. wspólnie celebrujemy czas Bożego Narodzenia!
Występy przedszkolaków, dzieci i młodzieży szkolnej oraz seniorów wzbudzają naszą sympatię i zachęcają do wspólnego, rodzinnego kolędowania!
Ten piękny polski obyczaj będzie kontynuowany również i w nadchodzące święto Objawienia Pańskiego, zwanego tradycyjnie Świętem Trzech Króli. Tegoroczna odsłona koncertu odbędzie się w auli Zespołu Szkół im. Św. Jadwigi Śląskiej we Wleniu (ul. Dworcowa 10).


Amatorskie zespoły i solistów zapraszamy do zgłaszania swojego udziału:
oksit.wlen@gmail.com
757136268
Hej kolęda, kolęda!

wieczor_trzech_kroli.png

Podczas koncertu młodzież będzie kwestować do puszek WOŚP, sprzedając drobne przekąski i napoje - zachęcamy do wsparcia akcji!

Opublikowano: 19 grudnia 2019 15:22

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

plakat PDF [2.03 MB]

Wyświetleń: 244

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.