Przewodnik "Trasy Piesze Doliny Bobru" dostępny!

Trasy Piesze Doliny Bobru (link otworzy duże zdjęcie)

Miło nam poinformować, że dzięki Stowarzyszeniu Małe i Duże Inicjatywy oraz ludzi dobrej woli, powstał przewodnik turystyczny pt.: „Trasy piesze Doliny Bobru” , który w sposób prosty i kompleksowy gromadzi informacje nt. 10 tras trekkingowych w naszej gminie.

Przewodnik zawiera praktyczne wskazówki dot. przejścia tras, zdjęcia poglądowe oraz warte przeczytania ciekawostki nt. gminy czy ciekawych obiektów o charakterze historyczno-przyrodniczym. Jasna formuła przewodnika, ciekawe fotografie oraz przejrzystość to główne cechy publikacji. Do każdej trasy dołączona jest czytelna mapka, która pozwala zorientować się w terenie. Przewodnik został wydany w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej.  Twórcy przewidzieli również wersję elektroniczną przewodnika. Ślady GPS wszystkich wycieczek są do pobrania na stronie internetowej www.dolinabobru.eu oraz w mobilnej aplikacji traseo i na stronie www.traseo.pl. Hasło do ich wyszukania to „wedrowki-wlen”.  

Celem przewodnika jest propagowanie zdrowego trybu życia oraz zachęcenie do eksplorowania przepięknych zakątków Doliny Bobru.

Polecamy i zapraszamy do Urzędu Miasta i Gminy we Wleniu, gdzie można otrzymać bezpłatny egzemplarz ww. przewodnika.

Opublikowano: 18 grudnia 2019 14:01

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 738

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.