Pogotowie wodociągowe na terenie Gminy Wleń

logotypy (link otworzy duże zdjęcie)

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu Sp. z o. o. informuje, że od dnia 1 stycznia 2020 r. na terenie Miasta i Gminy Wleń zostanie uruchomiony nr alarmowy pogotowia wodociągowego - 994.

Wszystkie połączenia wykonywane na terenie Miasta i Gminy Wleń na ten numer będą kierowane do centralnej dyspozytorni PWiK, znajdującej się w Bolesławcu przy ul. Modłowej 6A.

Opublikowano: 04 grudnia 2019 08:44

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 786

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.