"Jestem z Doliny Bobru" film podsumowujący projekt

 

Projekt artystyczny zrealizowany przez Fundację Edukacyjną Pro Musica „Jestem z Doliny Bobru” miał na celu utrwalenie poczucia tożsamości z terenami południowo – zachodniej części Dolnego Śląska. Poprzez działania artystyczne – warsztaty śpiewu białego, teatru plastycznego oraz koncerty – chcieliśmy wykreować w mieszkańcach malowniczej Doliny poczucia dumy z własnej historii, kulturowej różnorodności i bogactwa, właściwych terenom przygranicznym. W tegorocznej edycji projektu Jestem z Doliny Bobru wystąpili: Malwina Paszek - śpiew biały, Warszawce Centrum Pantomimy, Adam Strug z zespołem oraz Julia Sawicka z zespołem. Projekt realizujemy z partnerami publicznymi: Miastem i Gminą Wleń, Ośrodkiem Kultury, Sportu i Turystyki we Wleniu, Zespołem Szkół im Św. Jadwigi Śląskiej we Wleniu. Projekt został dofinansowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach Programu Kultura - Interwencje 2019.

Opublikowano: 28 listopada 2019 13:38

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 279

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.