Harmonogram polowań kół łowiecki 2019/2020

polowanie (link otworzy duże zdjęcie)

W załączeniu przedstawiamy harmonogramy polowań zbiorowych kół łowieckich na lata 2019/2020, które odbywać się będą również na terenie Gminy Wleń. Podczas polowań prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i nie zbliżanie się do obszarów objętych polowaniem.

Opublikowano: 22 listopada 2019 10:53

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Harmonogram koła łowieckiego Cyranka [427.1 KB]

Harmonogram koła łowieckiego Grzywacz [453.5 KB]

Harmonogram koła łowieckiego Gwardia [848.21 KB]

Wyświetleń: 726

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.