Nowy numer Biuletynu Gminy Wleń

Biuletyn (link otworzy duże zdjęcie)

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Wleń!

Zachęcam Państwa do lektury najnowszego biuletynu. W numerze aktualności na temat inwestycji i projektów obecnie  realizowanych w gminie oraz  relacje z wydarzeń społecznych i kulturalnych. Wszystkie te, a także inne informacje, znajdziecie Państwo również na stronie internetowej www.wlen.pl oraz na Facebooku Gminy Wleń.

Burmistrz Miasta i Gminy Wleń

Artur Zych

Biuletyn można przeczytać online klikając TUTAJ lub pobierając wersję elektroniczną poniżej.


Opublikowano: 05 listopada 2019 15:47

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Biuletyn Gminy Wleń nr 4(17)/2019 [4.49 MB]

Wyświetleń: 931

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.