Rozdano odznaczenia za długoletnie pożycie małżeńskie w Gminie Wleń

Odznaczenia za długoletnie pożycie małżeńskie (link otworzy duże zdjęcie)

Dnia 18 października br. w Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki odbyła się wyjątkowa uroczystość, podczas której przyznano odznaczenia za długoletnie pożycie małżeńskie. Z okazji 50 jubileuszu,  małżonkowie otrzymali legitymację wydaną przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej - Andrzeja Dudę, okolicznościowe dyplomy oraz medale.

W uroczystości udział wzięli: Jubilaci  i ich najbliżsi,  Katarzyna Kotołowska – Przewodnicząca Rady Miasta i Gminy Wleń, Bożena Lisiecka – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego we Wleniu oraz Artur Zych – Burmistrza Miasta i Gminy Wleń.

Odznaczenia, kwiaty oraz upominki otrzymało 6 małżeństw zamieszkałych na terenie Gminy Wleń. Serdecznie gratulujemy Małżonkom oraz życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności na kolejne, wspólne lata życia.

Opublikowano: 23 października 2019 12:32

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 878

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.