Walka gmin o subwencję środowiskową trwa

spotkanie w Poznaniu (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 8 października 2019 odbyło się w Kancelarii Ziemski&Partners w Poznaniu wspólne spotkanie gmin, które łączy to, że ich teren jest pokryty w 100% Naturą 2000 oraz innymi formami ochrony. Rozmawialiśmy o sposobach pozyskania dodatkowych środków do finansowania działalności naszych gmin. To kolejne spotkanie, na którym wypracowaliśmy kierunki działań jakie podejmiemy w najbliższym czasie. Za wspólne, bardzo dobre spotkanie dziękuję wójtom, burmistrzom gmin i prawnikom kancelarii Ziemski&Partners z Poznania. Wspólne działanie zwiększa nasze szanse na sukces.

>WIĘCEJ<

Źródło: Burmistrz Miasta i Gminy Wleń

Opublikowano: 10 października 2019 09:44

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 225

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.