Projekt "Jestem z Doliny Bobru" po raz drugi we Wleniu

"Jestem z Doliny Bobru" to projekt w którym nawiązujemy do najbardziej interesujących, a jednocześnie kulturotwórczych wydarzeń.
"Jestem z Doliny Bobru" składać się będzie z czterech podstawowych działań artystycznych:
- warsztaty śpiewu białego prowadzone przez Malwinę Paszek
- spektakl pantomimy i teatru plastycznego w wykonaniu aktorów Warszawskiego Centrum Pantomimy na Zamku Wleń. Spektakl poprzedzą dwudniowe warsztaty teatru plastycznego, które skierowane do mieszkańców regionu Doliny Bobru;
Koncert Adama Struga "Leśny Bożek" - wykonawcy i popularyzatora muzyki ludowej.
Koncert Julii Sawickiej "Za sen mój chodzę na czereśnie" - poezja Tadeusza Nowaka okraszona folkowym i jazzowym brzmieniem.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny!!!


71267426_2579152765456470_2344368917398421504_n.jpg

Opublikowano: 07 października 2019 16:08

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 434

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.