WzMOCnij swoje otoczenie w Gminie Wleń

 (link otworzy duże zdjęcie)

Informujemy, że w kwietniu br. złożyliśmy do Polskich Sieci Elektroenergetycznych w ramach konkursu „WzMOCnij swoje otoczenie” wniosek na realizację zadania pn.: „Zaspokojenie potrzeb mieszkańców wsi Bełczyna, gmina Wleń poprzez wykonanie remontu sceny i zakupu pieca do świetlicy wiejskiej w celu poprawienia infrastruktury wiejskiej i zapewnienia rozwoju lokalnej społeczności”.

W dniu 10 czerwca 2019r. Gmina Wleń otrzymała informację o otrzymaniu grantu  w wysokości 20 000,00 zł netto, a 06.09.2019r. podpisała umowę sponsoringową na realizację powyższego zadania.

Opublikowano: 30 września 2019 10:44

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 275

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.