Koncert finałowy w kościele św. Jadwigi Śl.

A w niedzielę 15 września (dzień po Dożynki Gminne 2019 we Wleniu) zapraszamy na Koncert Finałowy do kościoła pw. Świętej Jadwigi Śląskiej.

podczas koncertu pt.: "Nie tylko Mozart" na klawikordzie zagra Marek Toporowski.

Będzie to ostatnia okazja aby uczestniczyć w festiwalu "Lato z Muzyką Dawną we Wleniu", który w naszej miejscowości odbywa się po raz drugi. Tym bardziej nie można tego przegapić!

Godzina 17.00, wstęp wolny!

koncert.jpg

Opublikowano: 10 września 2019 14:16

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 266

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.