Wakacje z kulturami świata we Wleniu!

plakat (link otworzy duże zdjęcie)

W wleńskim domu kultury po raz kolejny pojawią się wolontariusze z całego świata, którzy przyjadą do Wlenia w ramach działalności międzynarodowej organizacji AIESEC.
Jest to niepowtarzalna okazja aby przez kilka tygodni dzieci i młodzież z Gmina Wleń poznawały kultury z różnych stron świata. Tym razem we Wleniu pojawią się wolontariusze-studenci z Omanu, Hongkongu i Indonezji.

Tego nie można przegapić! Warsztaty z kulturami świata organizowane są już od kilku lat przez OKSiT Wleń!

Zapraszamy i polecamy!

Więcej informacji na profilu facebook OKSiT Wleń

Opublikowano: 02 sierpnia 2019 08:44

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 191

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.