Zapraszamy do lektury nowego Biuletynu Gminy Wleń

 (link otworzy duże zdjęcie)

Serdecznie zapraszamy do lektury nowego Biuletynu Gminy Wleń. Znajdziecie w nim aktualne informacje o zadaniach inwestycyjnych, wydarzeniach kulturalnych oraz codziennych sprawach w naszej gminie.

W tym numerze piszemy m. in. o rewitalizacji wleńskiego rynku oraz budowie świetlic w Bystrzycy i Radomicach. Dla zainteresowanych MGOPS we Wleniu przygotował informacje dot. programu rodzina 500+ oraz programu 300+ dla ucznia. Zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszą posesję w naszej Gminie - zgłoszenia zostały wydłużone do dnia 10 lipca br.! Wewnątrz znajdziecie także aktualny harmonogram wywozu odpadów komunalnych w okresie lipiec-grudzień 2019 r.

Biuletyn możecie przeczytać online TUTAJ,

lub pobrać go w formacie PDF - poniżej.

Opublikowano: 05 lipca 2019 13:19

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Biuletyn Gminy Wleń 3(16)/2019 [4.79 MB]

Wyświetleń: 836

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.