II Festiwal - Wleńskie Lato z Muzyką Dawną 2019 - zobacz harmonogram koncertów

II festiwal we Wleniu został zainaugurowany koncertem muzyki barokowej i renesansowej na pozytyw szkatulny, który odbył się dnia 9 czerwca br.
Pisaliśmy o tym >TUTAJ<

Lato z muzyką dawną to 4 koncerty, które odbywać się będą podczas letnich miesięcy 2019 r.we Wleniu.

Najbliższy koncert pt. "Zwariowany Barok" odbędzie się 21 lipca (niedziela) o godz. 17.00 w kościele na zamku pw. św. Jadwigi Śląskiej. Kolejne koncerty odbędą się 11 sierpnia i 15 września 2019 r.

Wstęp jest wolny. Serdecznie zapraszamy nie tylko melomanów i miłośników historii muzyki!

Plakat do pobrania w załączniku poniżej!

00011.jpg

Opublikowano: 28 czerwca 2019 10:58

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

II Festiwal Lato z Muzyką Dawną [1.11 MB]

Wyświetleń: 908

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.