Single tracki nad Jeziorem Pilchowickim?

spotkanie (link otworzy duże zdjęcie)

Dnia 18 czerwca br. odbyło się w Urzędzie Miasta i Gminy we Wleniu spotkanie mające na celu wypracowanie stanowiska co do najbliższych działań rozbudowy infrastruktury turystycznej nad Jeziorem Pilchowickim. W spotkaniu uczestniczył Starosta Jeleniogórski Pan Krzysztof Wiśniewski, Nadleśniczy Nadleśnictwa Lwówek Śląski Pani Alina Sudoł - Kornalewicz, przedstawiciele Starostwa Powiatowego we Lwówku Śląskim, Gminy Stara Kamienica oraz Burmistrz Miasta i Gminy Wleń Artur Zych.

W dyskusji ustalono, że powstanie naokoło Jeziora Pilchowickiego single track (ścieżki rowerowej) o długości około 25 km wraz z infrastrukturą, który połączy Powiat Jeleniogórski, Lwówecki oraz cztery gminy: Stara Kamienica, Lubomierz, Jeżów Sudecki i Wleń. W najbliższym czasie zostanie podpisany list intencyjny oraz powołana zostanie grupa robocza, która zajmie się tym tematem. Do współpracy chcemy zaprosić Wody Polskie oraz organizacje rowerowe.

Źródło: Burmistrz Miasta i Gminy Wleń

Opublikowano: 19 czerwca 2019 11:50

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 298

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.