Konkurs na najpiękniejszą posesję w gminie

Drodzy Mieszkańcy Gminy Wleń.

Burmistrz Artur Zych zaprasza do udziału w konkursie na najpiękniejszą posesję w Gminie Wleń w 2019 r.  Konkurs przeprowadzany jest z inicjatywy Komisji Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Bezpieczeństwa Rady Miasta i Gminy Wleń. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia dostępne są w Urzędzie Miasta i Gminy Wleń oraz w formie załączników poniżej. Zgłoszenia uczestnictwa w konkursie, decyzją Rady Miasta i Gminy Wleń, przyjmowane będą do dnia 10 lipca 2019 r.

scrows_furnishibbngs1.png

W konkursie mogą startować zarówno osoby prywatne jak i wspólnoty mieszkaniowe. Udział w konkursie jest bezpłatny a wyniki zostaną ustalone przez Komisję Konkursową.

W konkursie przewidziano nagrody pieniężne:
1 miejsce: 1000 zł
2 miejsce: 600 zł
3 miejsce: 300 zł

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu (poniżej) i uczestnictwa.

Opublikowano: 19 czerwca 2019 10:16

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Ogłoszenie [154.04 KB]

Regulamin i karta zgłoszeniowa [371.72 KB]

Wyświetleń: 781

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.