Zapraszamy do udziału w II Paradzie Psów we Wleniu!

W ramach Średniowiecznego Jarmarku we Wleniu, który odbędzie się w dniach 15-16 czerwca br, serdecznie zapraszamy do udziału w II Paradzie Psów. W wydarzeniu może uczestniczyć absolutnie każdy czworonóg, pod warunkiem, że jest psem ;)

Chcesz pochwalić się swoim psem? Jeśli tak to zapraszamy na II Paradę Psów, która odbędzie się podczas Średniowiecznego Jarmarku we Wleniu 16 czerwca 2019 r. o godz. 17.00.

Każdy pupil może wziąć udział w pokazie. Warunkiem są aktualne szczepienia, smycz i kaganiec dla zachowania bezpieczeństwa.

Organizator przewiduje miejsce dla uczestników Parady i ich psów, tzw. „Psią Wyspę”, która dostępna będzie od godz. 16.00. Dla uczestników przygotowaliśmy ciekawe konkursy z nagrodami!

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zapoznać się z Regulaminem, wypełnić formularz zgłoszeniowy i podpisać konieczne oświadczenia. Wypełniony formularz należy przesłać na email: paradapsow@wlen.pl. Wszystkie wymagane załączniki znajdują się w załączeniu poniżej.


UWAGA!
Na zgłoszenia elektroniczne czekamy do dnia 14 czerwca 2019 godz. 12.00. Po tym dniu rejestracja będzie możliwa w niedzielę (16.06) od godz. 16.00 przy tzw: Psiej Wyspie.

ii_parada_psow.png


 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

 

Opublikowano: 31 maja 2019 13:10

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Regulamin [68.2 KB]

Formularz zgłoszeniowy [66.67 KB]

Plakat II Parada Psów we Wleniu [5.22 MB]

Wyświetleń: 474

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.