Dzień Strażaka i Spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich w Radomicach

Dzień Strażaka i Spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich w Radomicach (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 18 maja 2019 roku w Radomicach odbyły się dwie połączone imprezy: Spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich, w której uczestniczyły koła z okolicy oraz Gminny Dzień Strażaka.

Za zaangażowanie i organizację chciałbym podziękować gospodarzom z Radomic, którzy zapewnili piękne miejsce, doskonałe jedzenie oraz wspaniałą pogodę i zabawę.Spotkanie trwało do późnych godzin wieczornych. Na imprezie w piękny sposób zaprezentowali się zarówno nasi strażacy z OSP Pilchowice, OSP Radomice i OSP WLEŃ, ale także koła gospodyń z Bolesławca, Rakowic Wielkich, Skorzenic, Nowej Wsi Grodziskiej, Lwówka Śląskiego, Włodzic Wielkich, Przeździedzy i Radomic.

Pięknie prezentował się nowoczesny sprzęt strażacki naszych jednostek. Strażacy wykonali pokaz działania sprzętu. Jedną z dyscyplin, która została zorganizowana w czasie imprezy był rzut wałkiem.
Za wsparcie imprezy bardzo dziękuję Związkowi Kółek Rolniczych i Organizacji Rolniczych z Legnicy, Izbie Rolnej oddział w Uboczu oraz wielu innym osobom i instytucjom.

Źródło: Burmistrz Miasta i Gminy Wleń

Fot: Gmina Wleń

Opublikowano: 22 maja 2019 10:36

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 580

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.