Trwa rewitalizacja wleńskiego rynku

Fot: Gmina Wleń (link otworzy duże zdjęcie)

Trwa rewitalizacja zabytkowego centrum we Wleniu. Całość zadania kosztować będzie ponad 8 mln zł. W ramach tego działania zostaną wymienione m. in. instalacje elektryczne i kanalizacyjne pod płytą rynku, dobudowana zostanie kanalizacja deszczowa. Dotychczasowa, śliska nawierzchnia zostanie wymieniona na kostkę brukową. Wyremontowany zostanie pomnik gołębiarki. Rynek zostanie podświetlony.

Równocześnie trwa remont budynków przy ul. Kościuszki 1a i św. Jadwigi Śląskiej 1. Nowo wyremontowanym budynkom nadane zostaną nowe funkcje społeczne, kulturalne i edukacyjnie.

Projekt dofinansowany w ramach RPO WD na lata 2014-2020, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.

FOT: Gmina Wleń

Opublikowano: 16 maja 2019 12:26

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 1231

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.