Gmina Wleń kończy realizację projektu Termomodernizacji Budynków Wspólnot Mieszkaniowych

 (link otworzy duże zdjęcie)

Inwestycja Termomodernizacji Wspólnot Mieszkaniowych we Wleniu dobiega końca. Przy ul. Kościuszki znikają rusztowania dzięki czemu zobaczyć można efekty prac. Realizacja inwestycji ze względu na duży zakres prac, wydłużyła się. Mamy nadzieję, że efekty zrekompensują dłuższy czas oczekiwania.
Więcej o inwestycji Burmistrz Miasta i Gminy Wleń.

 

Opublikowano: 13 maja 2019 14:21

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 336

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.