Zabezpieczenie budynku po byłej Basztowej

rozbiórka dachu (link otworzy duże zdjęcie)

Pod koniec kwietnia 2019 r. dach na budynku po byłej restauracji Basztowa zaczął się walić. W związku z tym Burmistrz Miasta i Gminy Wleń podjął niezwłocznie działania mające na celu usunięcie zagrożenia. W chwili obecnej pokrycie dachu oraz więźba są zdemontowane. Budynek zostanie zabezpieczony przed niszczeniem.


Zabezpieczenie budynku po byłej Basztowej

Opublikowano: 09 maja 2019 10:58

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 378

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.