Zapraszamy do udziału w akcji sprzątania Jeziora Pilchowickiego

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w przedsięwzięciu jakim jest sprzątanie brzegów Jeziora Pilchowickiego. Akcja współorganizowana jest przez gminy: Wleń, Jeżów Sudecki, Lubomierz, Stara Kamienica oraz Nadleśnictwo Lwówek Śląski, PGW Wody Polskie Zarządu Zlewni w Lwówku Śląskim DZPK w Jeleniej Górze, ZUOK Izery, OSP Pilchowice, Państwową Straż Pożarną w Jeleniej Górze. W akcji udział może wziąć każdy chętny, który chce odmienić nasz krajobraz i zrobić coś dobrego dla środowiska. Jezioro Pilchowickie jest jedną z największych atrakcji turystycznych nie tylko Gminy Wleń ale również regionu oraz całej Polski.

W akcji weźmie udział również młodzież szkolna z ww. gmin. Organizatorzy zapewniają worki na śmieci oraz rękawiczki. Po zakończonym sprzątaniu zapraszamy na wspólne ognisko z kiełbaskami.
Zbiórka oraz wymarsz - 9 maja o godz. 11.00 na parkingu przy koronie zapory pilchowickiej.

Więcej informacji pod nr tel.:
- 75/7136014
- 512293244

sprzatanie_plakat.png

Do zobaczenia!

Opublikowano: 25 kwietnia 2019 11:12

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 695

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.