XXVIII Memoriał Uliczny we Wleniu. Uwaga na utrudnienia!

 (link otworzy duże zdjęcie)

Uwaga biegacze, mieszkańcy Wlenia i goście! W tym roku zwracamy Waszą uwagę na zmiany w organizacji ruchu podczas XXVIII Memoriału Ulicznego im. Michała Fludra we Wleniu.
W roku 2019 dużo zmian - utrudnienia w ruchu i wykorzystanie dróg w sposób szczególny. Czynimy starania, by to wydarzenie sportowe było dla wszystkich satysfakcjonujące i bezpieczne.

W tym roku trasa Biegu Głównego nie jest atestowana przez PZLA ponieważ została zmodyfikowana. Dystans trasy to niezmiennie 10 km. Start biegu integracyjnego i głównego - ul. Wojska Polskiego. Prosimy o zapoznanie się z trasami poszczególnych biegów i prześledzenie planu wykorzystania dróg publicznych w sposób szczególny.

Sercem imprezy będzie boisko, sad i plac przed Zespołem Szkół im. Świętej Jadwigi Śląskiej we Wleniu (ul. Dworcowa 10). Biuro biegu będzie znajdowało się przed głównym wejściem na halę sportową (przy szkole). Szatnie będą udostępnione wewnątrz hali sportowej.

Poniżej mapka poglądowa.

Więcej informacji pod nr tel.: OKSiT Wleń - 757136268 lub oksit.wlen@gmail.com

mapka_9042019.png

Opublikowano: 10 kwietnia 2019 11:20

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 883

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.