Szansa dla linii kolejowej Doliny Bobru!

projekt_bez_tytulu2.png

Poniżej prezentujemy uchwałę Zarządu Województwa Dolnośląskiego o zamiarze przejęcia linii kolejowych na terenie naszego województwa. Wśród nich znajduje się również linia kolejowa nr 283 relacji Jelenia Góra - Wleń - Lwówek Śląski. To bardzo poważny pierwszy krok do realizacji zadania rewitalizacji linii kolejowej Doliny Bobru. Czekamy na kolejne decyzje Pana Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Zarządu Województwa Dolnośląskiego. Za ten krok serdecznie dziękujemy.


1.png

2a.png


3.png

Opublikowano: 09 kwietnia 2019 08:35

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 910

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.