Nowe wydanie Biuletynu Gminy Wleń

Biuletyn okładka (link otworzy duże zdjęcie)

Zachęcamy do lektury niniejszego Biuletynu Gminy Wleń. Znajdziecie w nim odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje o najważniejszych projektach, wydarzeniach i inwestycjach. Wraz z nadejściem wiosny przystępujemy do zapowiedzianego wcześniej konkursu na najpiękniejszą posesję w Gminie Wleń. Do konkursu mogą zgłaszać się właściciele posesji zarówno na terenie sołectw,  jak i miasta. Więcej szczegółów znajdziecie w środku. Biuletyn wyszedł również w formie papierowej w 500 egzemplarzach. Zapraszamy do lektury i życzymy dobrego odbioru.

Biuletyn przeczytacie również online TUTAJ

Opublikowano: 04 kwietnia 2019 13:21

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Biuletyn Gminy Wleń 2(15)/2019 [3.94 MB]

Wyświetleń: 496

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.