Konkurs na najpiękniejszą posesję w Gminie Wleń

Wraz z nadejściem wiosny przystępujemy do zapowiedzianego wcześniej konkursu na najpiękniejszą posesję w Gminie Wleń. Do konkursu mogą się zgłaszać właściciele posesji zarówno na terenie sołectw, jak i miasta Wleń. Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 czerwca 2019 r. Komisja konkursowa dokona oceny w miesiącach lipiec - sierpień br. Dla laureatów przewidziano nagrody pieniężne w wysokości: I miejsce- 1 000 zł, II miejsce- 600 zł, III miejsce- 300 zł. Ogłoszenie zwycięzców i rozdanie nagród nastąpi podczas obchodów  Dożynek Gminy Wleń 2019. Inicjatorem konkursu jest Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Bezpieczeństwa Rady Miasta i Gminy Wleń pan Zbigniew Lebiedź.

Więcej informacji już wkrótce!

mapka_jk.jpg

Mapka: Jacek Knap

Opublikowano: 03 kwietnia 2019 12:48

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 735

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.