Zmiana w kursach autobusowych Lwówek Śląski-Wleń

Gmina Wleń przy współpracy z Serwisem Samochodowym Sp. z o. o. od dnia 11 lutego 2019r. uruchamiła linię regularną na trasie Wleń – Bystrzyca – Bełczyna  –  Marczów   – Lwówek Śląski (i z powrotem).

UWAGA ZMIANA!
Od 1 maja 2019 r. połączenia te będą odbywać się w środy i w piątki, w dni nauki szkolnej. Do tej pory autobusy kursowały we wtorki i piątki.

Odjazd z Wlenia w kierunku Lwówka Śląskiego o godz. 08.45, natomiast odjazd z Lwówka Śląskiego w kierunku Wlenia o godz. 11:10. Szczegółowy rozkład jazdy autobusu znajduje się poniżej. Rozmowy z przewoźnikiem zostały zainicjowane przez radnego pana  Józefa Masztalerza. Zachęcamy do korzystania z tego połączenia.


wlenlwowek_slaski.png

Opublikowano: 25 marca 2019 10:14

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 385

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.