Wzmocnij swoje otoczenie. Konkurs

wzmocnijotoczenie.pl (link otworzy duże zdjęcie)
Zapraszamy serdecznie wszystkie lokalne podmioty z Gminy Wleń, które potrzebują wsparcia swoich działaniach do udziału w konkursie grantowym.
Celem Konkursu jest wsparcie rozwoju infrastruktury społecznej oraz lokalnych społeczności na terenie jednostek samorządu terytorialnego w Polsce poprzez:

1) poprawę stanu istniejącej infrastruktury społecznej lub stworzenie zupełnie nowej formy takiej infrastruktury;
2) wyposażenie gminy w narzędzia umożliwiające wdrażanie realnych zmian przy wykorzystaniu nowej i/lub zmodernizowanej infrastruktury społecznej;
3) działania na rzecz aktywizacji lokalnego życia społecznego i kulturalnego.
 
Pełny opis konkursu wraz z regulaminem można przeczytać na stronie internetowej wzmocnijotoczenie.pl

Opublikowano: 20 marca 2019 08:00

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 303

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.