Flowland 2019 - piknik artystyczny w Tarczynie

 (link otworzy duże zdjęcie)

18 maja 2019 roku w Tarczynie odbędzie się FLOW LAND, czyli wyjątkowa w skali regionu impreza dedykowana twórcom rękodzieła artystycznego oraz producentom lokalnych wyrobów ekologicznych, będąca również idealną okazją do kreatywnego spędzenia czasu w gronie najbliższych.
W najmniejszej wsi Gminy Wleń (woj. dolnośląskie) – odbędzie się trzecia edycja artystycznego pikniku FLOW LAND w ramach, którego będzie można zapoznać się z historią i tradycją powiatu lwóweckiego, a także skosztować różnorodnych – prezentowanych podczas jarmarku – regionalnych, produktów rolnych i spożywczych.


Źródło: Fb/Flowland

Opublikowano: 18 marca 2019 08:52

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 268

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.