Rozpoczęło się przekazywanie zadań wod-kan w Gminie Wleń do PWiK Bolesławiec

slajd z prezentacji (link otworzy duże zdjęcie)

Zgodnie z zapowiedziami rozpoczął się proces przekazywania zadań wodno-kanalizacyjnych w Gminie Wleń ze spółki Izery do spółki Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu. Pierwszym krokiem było podpisanie listu intencyjnego, następnie nastąpi wycena wartości naszych sieci, ocena stanu technicznego i potrzeb modernizacyjnych. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to zmiana operatora wodno-kanalizacyjnego w Gminie Wleń nastąpi z dniem 1 stycznia 2020 roku. W załączeniu kilka slajdów z prezentacji przedstawionej na ostatniej sesji Rady Miasta i Gminy Wleń przez Prezesa PWiK w Bolesławcu pana Józefa Króla. Cała prezentacja jest dostępna PONIŻEJ

Opublikowano: 01 marca 2019 14:24

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Załączniki:

Prezentacja PWiK Bolesławiec [13.16 MB]

Wyświetleń: 605

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.