Konferencja NATURA 2000 we Wleniu - walka o subwencję środowiskową

Czosnek niedźwiedzi w rezerwacie Góra Zamkowa
fot.: Przemysław Zatylny (link otworzy duże zdjęcie)

26 lutego 2019 r. do Wlenia zawitają wójtowie i burmistrzowie polskich gmin, które objęte są siecią NATURA 2000 i dodatkowo inną formą ochrony przyrody. Celem spotkania będzie wypracowanie wspólnych działań w kierunku przyspieszenia rozwoju społeczno-gospodarczej gmin oraz określenie metod rekompensowania strat obszarom objętych formą ochrony NATURA 2000. Działanie to zainicjował Burmistrz Miasta i Gminy Wleń Artur Zych.Opublikowano: 22 lutego 2019 12:53

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 670

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.