Zmiana siedziby Straży Miejskiej we Wleniu

straż miejska (link otworzy duże zdjęcie)

Od dnia 1 marca 2019 r. siedziba Straży Miejskiej zostanie przeniesiona do Rewiru Dzielnicowych przy ul. Plac Bohaterów Nysy 21/22 we Wleniu. Umożliwi to lepszą współpracę Strażnika Miejskiego z Policją oraz realizację patroli mieszanych w naszej gminie. Tutejszy urząd zyska pomieszczenie dla pracownika merytorycznego. Telefoniczne zgłoszenia do Strażnika Miejskiego w dalszym ciągu będą przyjmowane pod nr: 604-402-879. Grafik pracy Straży Miejskiej będzie udostępniany w siedzibie oraz na stronie internetowej Gminy Wleń.

Opublikowano: 05 lutego 2019 13:59

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 530

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.