Zapraszamy do lektury noworocznego Biuletynu Gminy Wleń

Biuletyn Gminy Wleń (link otworzy duże zdjęcie)

To pierwszy w tym roku Biuletyn Gminy Wleń. Znajdziecie w nim Państwo informacje o naszych planach i działaniach inwestycyjnych oraz innych, bieżących wydarzeniach z życia lokalnej społeczności. Zachęcamy do lektury i życzymy wszelkich pomyślności w nowym roku 2019.

Czytaj online >TUTAJ<

Biuletyn w formacie PDF można pobrać poniżej.

Opublikowano: 28 stycznia 2019 17:13

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Biuletyn Gminy Wleń nr 1(14)2019 [4.83 MB]

Wyświetleń: 444

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.