Wybory Sołtysów 2019

Powoli mija kadencja naszych sołtysów, w związku z czym mam obowiązek zorganizować wybory sołtysów. W załączeniu terminarz wyborów sołeckich w poszczególnych miejscowościach.
Chciałbym także już teraz podziękować obecnym sołtysom za 4 lata owocnej współpracy. Praca sołtysa jest często niezauważana i lekceważona, a tak na prawdę to funkcja bardzo trudna i odpowiedzialna. To sołtys jest osobą organizującą życie na wsi, integrującą społeczność lokalną. Za te działania tak istotne dla naszych wsi wszystki osobom sprawującym tą funkcję bardzo dziękuję!


harmonogram.png

źródło: Burmistrz Miasta i Gminy Wleń

Opublikowano: 24 stycznia 2019 12:19

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 831

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.