W tym czasie wszyscy jesteśmy Gdańszczanami. Czas żałoby narodowej

 (link otworzy duże zdjęcie)

Żałoba narodowa w związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza obowiązuje od piątku od godziny 17.00 do soboty do godziny 19.00. W tym czasie flagi państwowe są opuszczone do połowy masztu. Na fasadzie Pałacu Prezydenckiego pojawiła się w piątek wieczorem okolicznościowa ilumiancja. Będzie ona także wyświetlona w sobotę po zmierzchu (prezydent.pl)

Chcąć uczcić pamięć tragicznie zmarłego Prezydenta Gdańska Pana Pawła Adamowicza w sobotę i niedzielę (19-20 stycznia) nie będzie grany hejnał Wlenia z wieży ratuszowej. W tym czasie łączymy się w bólu z rodziną Pana Prezydenta oraz mieszkańcami Gdańska. W tym czasie wszyscy jesteśmy Gdańszczanami. 

Prosimy o właściwe uszanowanie czasu żałoby.

zdjęcie: gdansk.pl

Opublikowano: 18 stycznia 2019 19:34

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 442

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.