Odremontowana świetlica w Przeździedzy

świetlica Przeździedza (link otworzy duże zdjęcie)

Gmina Wleń prowadzi inwestycje w skali macro i mikro. Jedną z niewielkich, ale bardzo ważnych inwestycji był remont świetlicy w Przeździedzy. Prace zostały wykonane przez grupę remontową gminy, a sfinansowane z pieniędzy Gminy Wleń i dofinansowane z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. W świetlicy w grudniu zeszłego roku odbyła się pierwsza sołecka Wigilia. Przez wiele lat świetlica była w ruinie.
Przy remoncie zostały wykorzystane urządzenia osuszające użyczone bezpłatnie przez firmę Grupa MTG, której właścicielem jest pan Tomasz Gluza ze Lwówka Śląskiego. Bardzo dziękujemy!

Artur Zych
Burmistrz Miasta i Gminy Wleń

Opublikowano: 16 stycznia 2019 11:17

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 403

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.