Wleń dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

wośp wleń (link otworzy duże zdjęcie)

Wczoraj uczestniczyłem w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Wleniu. Woluntariusze zebrali ponad 8500 zł, a na wagę pieniędzy było 45 kg. Serdecznie gratuluję paniom Agacie Czarnuszko i Magdzie Borkowskiej za przeprowadzenie akcji. Wielkie podziękowania należą się młodym ludziom - woluntariuszom, którzy poświęcili swój czas na pomoc innym. Dziękuję!- Czytamy na profilu społecznościowym Burmistrza Artura Zycha.

Już od paru dobrych lat WOŚP odbywa się przy zaangażowaniu nauczycieli i młodzieży z Zespołu Szkół im. Świętej Jadwigi Śląśkiej we Wleniu. Podczas tegorocznego Finału fundacja zbiera pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Jest to sprzęt, na który szpitali często nie stać lub jego dostępność jest mocno ograniczona. 

Opublikowano: 14 stycznia 2019 10:08

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 492

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.