Spotkanie wigilijno-opłatkowe dla samotnych mieszkańców Gminy Wleń

Burmistrz Miasta i Gminy Wleń Artur Zych, Przewodnicząca Rady Miasta i Gminy Wleń Katarzyna Kotołowska oraz Kierownik MGOPS we Wleniu Krystyna Karbowiak zapraszają samotnych oraz potrzebujących mieszkańców Gminy Wleń na spotkanie wigilijno-opłatkowe. Spotkanie odbędzie się w Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki we Wleniu 19 grudnia (środa) 2018r. o godz. 13.00.

Jest to już kolejne takie spotkanie dla samotnych i potrzebujących mieszkańców Gminy Wleń. Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym nikt nie powinien czuć się samotny.

serdecznie_zapraszamy.png

Opublikowano: 12 grudnia 2018 15:17

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 315

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.