Program wyrównywania różnic między regionami III 2019 r.

pfron_wersja_podstawowa_rgb01.jpg

W związku z przyjęciem przez Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych procedur realizacji "Programu wyrównywania różnic między regionami III" w 2019 roku, istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie w ramach poszczególnych obszarów.

Druki wniosków oraz procedury realizacji Programu dostępne są na stronie www.pfron.org.pl

Cała informacja znajduje się w załączniku PDF do pobrania (poniżej).

00012.jpg

Opublikowano: 05 grudnia 2018 13:50

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Program Wyrównywania różnic między regionami III 2019 rok [380.46 KB]

Wyświetleń: 269

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.